Rodinny Dom Moderny

Posted on

Spája v sebe návrhy ktoré idú nad rámec bežných myšlienok. Dostavanosť domu je 90.

Pin On Montovane Domy

Rada číslo päť teda znie venovať každému projektu domu z katalógu dostatočnú pozornosť a predstavovať si ho v rôznych farbách prostrediach dekoráciách a taktiež aj v.

Rodinny dom moderny. Návrh dispozície rešpektuje zásady využívania slnečnej energie. Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk. Moderný rodinný dom jal kategória.

Príďte si pozrieť niektorý z našich vzorových domov stilo alebo class a vyberte si svoj dom snov. Prízemie je riešené vo svetlých farbách harmonizujúco pôsobí drevená stena. Projekt domu sva stavba projekt domu hot.

Kamenné podlahy tvorí základ. Rodinný dom novostavba typ. Cez 400 tisíc užívateľov za deň.

Dom má 2 nadzemné podlažia a celková úžitková plocha domu je 242 m2. Modernédomy vytvoríme vám dom kde sa vždy budete radi vracať v našom katalógu moderných rodinných domov pre rok 2017 nájdete skutočne unikátny domy. špecifickým je open space.

Moderný dom je určený pre klientov ktorí radi sledujú súčasné trendy a obdivujú modernú architektúru a dizajn. Predaj exkluzívne ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom s prípravou na smart home. Zastavaná plocha 88 65m2 úžitková plocha 77 45m2 pozemok 455m2 obývacia izba s kuchyňou je prepojená zastrešenou terasou a tvoria jeden veľkopriestor ktorý je predelený skleneným priečelím o veľkosti 5 2m čo.

Nízkoenergetický dom vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby na rovinatý prípadne mierne svahovitý terén. Zaujímavým detailom sú tenké oceľové stĺpy. Vyberajte z 307 inzerátov.

Z pohľadu materiálov je tiež dom jednoduchý. Prízemie domu tvorí denná časť pozostávajúca z priestrannej kuchyne jedálne obývacej izby a wc. Druhé nadzemné podlažie ma mierne odlišnú atmosféru pretože je celé z dreva uložené pod kovovou strechou.

Reality moderny rodinny inzercia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň kúpeľňa kuchyňa s jedálňou špajza technická miestnosť obývačka ateliér a pracovňa. Dvojpodlažný moderne vybavený rodinný dom s bazénom a osvetleným kúpacím jazerom rozprestierajúci sa priestrannom pozemku o veľkosti takmer 19 árov ktorého súčasťou je upravená záhrada s ihličnanmi a dvoma altánkami s krbom sa nachádza len pár minút od bratislavy v meste bohatom na históriu v stupave br br na prízemí domu sa nachádza vstupná hala s.

Realizácie stavieb referencie rodinné domy stavba domu ako je moderný rodinný dom jal je z hľadiska orientácie a prevádzkových ťahov v dome najpraktickejším riešením aké my architekti poznáme. V obývacej miestnosti sa nachádza predpríprava na krb. Na terasu je prístup z predsiene aj obývacej izby.

Preto máte ambíciu takýto dom prehliadnuť a napokon vyhlásiť ono to známe katalógové projekty rodinných domov mi nestačia nedá sa tam nič rozumné vybrať čo samozrejme nie je pravda. Architekti tvrdia že každý jeden materiál dôsledne. Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii.

Pin On Architectural Inspirations

Pin Na Nastenke Nase Projekty

Cuatro Bungalov S Plochou Strechou Vizualizacia 03 Facade House My Dream Home Architecture

Pin On Chcem Si Kupit

Pin Su Ned Atelier

Pin On Ned Atelier

Pin On Stavba Domu Na Kľuc

Pin On Nase Projekty

Erlis Projekty Rodinnych Domov A Bytovych Domov Outdoor Structures Gazebo Outdoor

Marimba Projekt Rodinneho Domu Aphaus Decoration

Pin On Stavba Domu Na Kľuc

Pin On Novostavby Rodinne Domy Nizkoenergeticke A Energeticky Pasivni Domy

Pin On Projekty Rodinnych Domov

Simi 4 Family House House Outdoor Decor

Pin On Projekty Rodinnych Domov

Pin Pa Hus Pa Tomten

Pin On Vily Rodinne Domy

Pin On Nase Projekty

Bungalov Angi 7 Outdoor Decor Outdoor Structures Outdoor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *