Dom Na Kolesach Predaj

Posted on

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá predajom dopravou a inštaláciou mobilných domov. Jeho vnútorné steny sú zo sadrokartónu.

Ponukam Na Predaj Domcek Na Kolesach Celorocne Obyvatelny Inzerce Prodam Hyperinzerce Cz

B10 vám ponúka na predaj mobilný dom vyrobený zo železnej konštrukcie s rozmermi 6 8 x 3 8 metra.

Dom na kolesach predaj. úžitková cca 100 m2 pozemku 842 m2 na pozemku je aj pivnica a kôlňa predná polovica domu v dobrom stave druhá potrebuje rekonštrukc. Rodinný dom je1 publikované. Domy na vode hausboot products limit 3 columns 3 category domy na vode celá ponuka domov na vode jashome výroba a predaj nizkoenergetických stavieb.

Products limit 3 columns 3 category domy na kolesach celá ponuka domov na kolesách. Nová cena ponúkame vám na predaj starý gazdovský dom v obci trebejov vhodný na rekonštrukcii môže slúžiť na trvalé bývanie chalupu v peknom prostredí. Obývačka je priestranná a slnečná s veľkým gaučom a predelená barovým pultom od kuchyne.

žeriavom dom naložíme na ťahač dovezieme na určené miesto a tam zložíme. Mobilné domy rozvážame po českej republike úplne zadarmo. Vy nemusíte robiť vôbec nič stačí sa len pozerať.

Na predaj rodinný dom s pozemkom dubník. Na predaj ponúkam mobilný dom. Domček sa predáva so za.

Na predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe kolaudácia r. 105 21 m2 terasa na prízemí 9 36 m2 záhrada o výmere 50 m2 cena domu v štandarde s kuchynskou linkou vrátane klimatizác. Odviezli sme stovky mobilných domov po celej slovenskej i českej republike a vďaka týmto skúsenostiam sme schopní zaistiť pre vás tie najlepšie služby.

Má plastové okná a dvere. Ponúkame na predaj rodinný dom v dubníku na pozemku o výmere 1738m2 25mx69m. Steny sú hladké obložené sadrokartónom.

Vďaka ktorému si s nami každý môže postaviť dom svojich snov. Ponúkame na predaj nový mobilný dom 9x4m. Rodinný dom na predaj dubník 17 799 237 m2.

Marcelle 49m2 sedlo mobilný dom s rozmerom 49 sedlová strecha ekologické bývanie 24 024 36 004 florence 37m2 rodinný dom o rozmere 37 m stavba na kľúč výber niekoľko rozmerov 17 654 27 737 marcelle 49m2 mobilný dom o rozmere 49 m moduly možno prepájať ekonomický variant 20 332 31 942 florence 37m2 sedlo rodinný dom pre menšiu rodinu rozloha. Model atlas florida short je sezónny mobilný dom s rozmermi 8 9 m x 3m má 2 spálne veľkú obývačku s kuchyňou chladnička plynový sporák cena. Za doplatok dopravujeme tiež na slovensko.

Mobilný dom je zateplený obitý dreveným obkladom. Dom sa predáva plne. Vo vnútri je elektrické kúrenie radiátorom v hlavnej izbe.

Strop 400mm obvodové steny 160mm podlaha 200mm mobilný dom je vyrobený najmodernejšou technológiou použité materiály na skelet nám umožňujú poskytnúť záruku až 30 rokov.

Mobilny Dom Vhodny Na Celorocne Byvanie Kompletne Zariadeny 31 M2 Predajprenajom Sk

Mobilne Domy Na Predaj Mobilny Dom Willerby 11 X Facebook

Holandske Domy Mobilne Domy Ns

Mobilne Domy Ns V Nasej Predaji Mobilne Domy A Karavany

Mobilne Domy Automotive Aircraft Boat Banovce Nad Bebravou Facebook 213 Photos

Mobilny Dom Vhodny Na Celorocne Byvanie Kompletne Zariadeny 45 M2 Predajprenajom Sk

Mobilne Domy K Celorocnemu Byvaniu Mobilne Domy Mobilheimy Euro Mobilnedomy Sk

Pin Auf Domy

Mobilne Domy Celorocne Mobilne Domy Flexidom Eu

Mobilne Domy Senec

Mobilne Domy Na Predaj Mobilny Dom Model Cosalt Vienna Facebook

Pin Auf Domy

Ponukame Na Predaj Rodinny Dom V Obci Lukove Pri Zvolene Youtube

Vyroba Celorocne Mobilne Domy Flexidom Eu

Nove Moderne Mobilne Domy Podľa Vlastnych Predstav Bazar Sk In 2020 Outdoor Decor Outdoor Structures Outdoor Furniture

Top Reality Mobilny Dom Vhodny Na Celorocne Byvanie Kompletne Zariadeny 46 M2

Zateplene Celorocne Mobilne Domy Pre Mlade Rodiny Marvel Mobilni Domy Mobilheimy

Luxusne Mobilne Domy

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *