Rodinny Dom Na Samote

Posted on

Z fotiek vidíte že v dome je nová elektroinštalácia sú natiahnuté nové rozvody vody a tiež. Dom má jedno obytné poschodie veľkú terasu.

Pin Auf Farma Na Predaj

Rodinný dom na myjavských kopaniciach dom na samote.

Rodinny dom na samote. Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii. Property save vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom na samote v obci zálesie v toskánskom štýle. Dom je na pozemku rozlohy 1457m2 samotný dom má 95m2.

Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk. Dom stojí na pozemku o rozlohe 12tis m2 zastavaná plocha domu je 421m2 obytná plocha je 215m2 úžitková plocha domu je 734m2 použitý materiál tehla strecha škridlová bramac pitná voda je do domu privedená so studne taktiež odkanalizovanie do žumpy ktorá je na pozemku. Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii.

Na prízemí sa nachádza hala 1 spálňa veľká obývačka kuchyňa a kúpelňa. Vnútorné steny domu sú pripravené na omietnutie. Nehnutelnosť priamo od majiteľa.

Pozostáva z chodby kuchyne veľká obývacia izba s krbom dve obytné izby kúpelňa s toaletou samo. V obývacej miestnosti s. Dispozícia domu bola zmenená.

Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk. Reality rodinny dom na samote inzercia. V dome je ústredné plynové kúrenie.

Property save vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom na samote v obci zálesie v toskánskom štýle. Na poschodí sú 4 spálne a dve kúpelne. Je v obývateľnom stave.

Vyberajte z 87 inzerátov. Reality rodinný dom na samote inzercia. Dom na myjavských kopaniciach zapadá do prostredia osamotených domov stodôl a usadlostí ale zároveň ponúka obyvateľom bývanie s dôrazom na tradíciu odetú v modernom šate s kvalitným dispozičným riešením.

Ponúkame na predaj hospodársku usadlosť pri obci breznička. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Plánujeme ešte dotvorenie rôznych skrášľujúcich prvkov na záhrade ako altánok a prístrešok pre auto.

Pozostáva z piatich izieb ku. Dom je svojim exteriérom nerušivý voči. Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je ale dostuná po udržiavanej prašnej komunikácii plocha prevažne rovinatého pozemku je až 5 898m nehnuteľnosť je postavená v okolo roku 1960.

Vidiecky dom na horehroní v obci pohorelská maša. Na záver by som rád uviedol že aj keď sme si nechali postaviť len hrubú stavbu firma ekonomické stavby nám nad rámec zmluvy poskytla neoceniteľné rady pre. Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 43800m2 na polosamote v katastri obce veľká nad ipľom.

Vyberajte z 84 inzerátov. Dom stojí na pozemku o rozlohe 12tis m2 zastavaná plocha domu je 421m2 obytná plocha je 215m2 úžitková plocha domu je 734m2 použitý materiál tehla strecha škridlová bramac pitná voda je do domu privedená so studne taktiež odkanalizovanie do žumpy ktorá je na pozemku. Bývame na samote pod lesom máme veľkú záhradu chováme ovce kozu králiky a nenudíme sa.

Vidiecky dom pohorelá predaj. 99 000 622 64 m. Cez 400 tisíc užívateľov za deň.

Vybúrali sa priečky na chodbe z čoho vznikla delená toaleta a kúpeľňa kde je predpríprava na vaňu so sprchovým kútom a dvoma umývadlami.

Pin On Extra

Pin On Domy

Ruch Velkomesta Vymenili Za Elegantni Dum Na Samote Architecture House Styles Outdoor Decor

Pin On Extraponuka

Pin On Veľmi Zaujimave

Sireal Myjava Ponukame Na Predaj Veľnu Stodolu S Ovocnym Sadom Na Polosamote V Obci Priepasne Tree Plants Tree Trunk

Pin On Domy

Pin Na Nastence Extra

Pin Na Nastence Extra

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Extra

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Domy

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *