Luxusný Dom Na Predaj

Posted on

Stránky luxusné nehnuteľnosti sú novým projektom ktorého cieľom je inzerovať luxusné nové alebo kompletne zrekonštruované nehnuteľnosti na slovensku alebo v zahraničí. Rh reality vám ponúka.

Pin On Napady Do Domu

Dom bol postavený pred 8 rokmi.

Luxusný dom na predaj. Fbi reality exkluzívne ponúka na predaj luxusný dom s najnovšími technológiami. Ponúkame na predaj krásny veľký luxusný 4 izbový rodinný dom s plochou strechou v špačinciach. Na predaj oščadnica luxusný rodinný dom top ponuka.

239 500 31 fotiek. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej vilovej lokalite tehelné pole v michalovciach br br popis nehnuteľnosti. Ponúkame vám na predaj.

Na predaj oščadnica luxusný rodinný dom top ponuka. Rodinný dom na predaj oščadnica luxusný top ponuka. Zastavaná plocha domu je 212 m2 úžitková plocha domu je 174 m2.

Cena za m 2. Dom obsahuje vnútorný kozub. Luxusný oščadnica okres čadca.

Podlahové v každej izbe ústredné plynové ústredné lokálne. Súčasťou domu je dvoj garáž. 239 500 typ.

239 500 typ. Rh reality vám. Predaj cena v rk predaj cena v rk moderný rd so 6 izbami 2x garáž jedinečný výhľad ba iii nové mesto.

Rodinný dom 320 m 2 bratislava vrakuňa hradská. Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s obchodným priestorom a dvojgarážou vo vrakuni na hradskej ulici celková výmera pozemku je 945 m2 z toho zastavaná plocha rodinného domu je 189. 239 500 31 fotiek.

Luxusný oščadnica okres čadca. Dom je postavený na oplotenom pozemku o výmere 932 m2. úžitková plocha je 250m2.

Ponúkame na predaj 6 izbový luxusný rodinný dom. Jedná sa o prízemnú novostavbu v modernom a nadštandardnom prevedení pre náročného klienta. 6x izba kuchyňa 2x wc 2x kúpeľňa chodba garáž komora 2x šatník.

Cena za m 2. Br br pozemok 800m2 br zastavaná plocha 163m2 br úžitková plocha 136m2 br plastové okná troj sklo bezpečnostné hliníkové vchodové a terasové dvere br. Rodinný dom na predaj oščadnica luxusný top ponuka.

Stránky sú prevádzkované spoločnosťou kbmedia s r o.

Pin On Domy

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Pekne Domy

Pin On Domy Projekty

Pin On Domy

Pin On Napady Do Domu

Pin On Raca Dom

Pin Na Nastenke Home

Pin On Domy

Pin On Lovely Home

Pin On Napady Do Domu

Pin On Domy Projekty

Pin On Lovely Home

Pin On Pekne Domy

Pin On Lovely Home

Pin On Lovely Home

Pin On Domy

Pin On Pekne Domy

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *