Domy Na Predaj Bratislava

Posted on

Bratislava podunajské biskupice machova. Rodinné domy a vily cancel.

Pin On Domy Na Predaj Bratislava

Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii.

Domy na predaj bratislava. Kategória domy na predaj inzercia. Rodinné domy a vily na predaj bratislava. Ponúkame vám široký výber luxusných rodinných domov a víl na predaj na najlepších adresách v bratislave ako sú napríklad palisády v starom meste rovnako ako aj luxusné rodinné domy a vily v pokojnejších lokalitách blízko prírody mimo bratislavy.

Rodinný dom 0 m 2 bratislava vrakuňa hradská. Domy na predaj bratislavský kraj. Ponúkame na predaj objekt na rajtákovej ulici v lamači bratislava 4 v tichej časti.

Na diaľnicu je cca 1 km. Astonreal ponúka na predaj. Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Rd podunajské biskupice 244 900 eur. Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia. Domy na predaj bratislava karlova ves od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk.

Len s fotkou cancel. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Nachádzajú sa v bratislave na novej ulici m č. Bratislava podunajské biskupice. Ponúkame na predaj rodinný dom v bratislave v mestkej časti vrakuňa dom postavený v tvare l sa nachádza na pozemku s výmerou 711 m2 napojený je na všetky inžinierske siete.

Máme k dispozícii detailné fotografie a popisy všetkých rodinných domov. Domy na predaj bratislava od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. Predaj 270 000 predaj 270 000 rezervované.

Vyberajte z 11 075 inzerátov. Predaj novostavby 5 izbového rodinného domu. D 6 izbový s veľkým pozemkom 1 070 m2 bratislava ii.

Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste. 229 980 112 38 m 2. Ponúkame na predaj skolaudované dvojpodlažné 5 izbové rodinné domy v dvojdomoch.

Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk. 289 000 133 m 2. Predaj rodinný dom vila bratislava 410m 2.

Predaj novostavba rodinné domy podunajské biskupice. Objekt je bez ďalšieho pozemku avšak má obrovskú terasu na ktorej je možné si urobiť trávnik a tým pádom ju využívať čiastočne a. Pozrieť celý inzerát 1 pred.

Ahoj real realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom so sedlovou strechou na vlastnom súkromnom oplotenom pozemku možnosť bývania aj. 244 900 105 m 2. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste.

Na predaj sú domy s úp 130 m2 terasa a dve parkovacie miesta zo zámkovej dlažby.

Pin On Domy

Pin On Domy Projekty

Predaj Novostavba Rodinnych Domov Viladomy Orchideova Bratislava Ii House Styles House Mansions

Pin On New Home Search Sep 18

Pin On Domy Na Predaj

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Home Search Houses

Pin On Home Search Houses

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy Projekty

Pin On Domy

Pin On Krasne Slovenske Nehnuteľnosti Na Predaj

Pin On Home Search Houses

Pin On Byty A Filmy

Pin On Domy

Pin On Domy Projekty

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *