Dom V Kopci S Garazou

Posted on

Súčasťou domu je veľká priestranná kúpeľňa samotné wc a taktiež veľké presvetlené obytné časti. Radi vám pomôžeme s návrhom vášho domu na mieru.

Osadenie Rodinneho Domu Vo Svahu V Kopci Projekt Pozemky Plus2 Sk

Dom je situovaný v centre mesta v tichšej lokalite v zástavbe rodinných domov s obytnou plochou 150m2.

Dom v kopci s garazou. V našom článku katalógový projekt alebo projekt na mieru nájdete viac informácií. Bungalov je moderný a luxusný rodinný dom vo všetkých smeroch ktorý je vhodný pre 4 osoby. Dom zx92 gp je určený pre rodiny s dvoma alebo tromi deťmi nezabudnite na prízemí je izba navyše čo nie je nevyhnutne v kancelárii.

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite na ulici pod kamennou baňou. Dom bol kompletne rekonštruovaný v roku 2011 avšak nejaké kozmetické úpravy budú ešte potrebné. Dom poskytuje tri obytné miestnosti kuchyňu spojenú s.

Tá poskytuje vchod do interiéru. Dom je napojený na všetky inžinierske siete teda verejný vodovod kanalizácia plynová a elektrická prípojka a telefónna prípojka. Rodinný dom má sedlovú strechu je napojený plyn vodu kanalizáciu a elektrinu k domu vedie asfaltová prístupová cesta s verejným osvetlením.

Výhodou navrhovaného projektu je skutočnosť že 5 izieb sa nachádza na 120 m2 z ktorých jedna je krásna obývacia izba a druhá je hlavná spálňa. Je napojený na všetky inžinierske siete. Vpredu na vstupe sa nachádzajú dve otváracie brány na diaľkové ovládanie pre vstup autom.

Dom v tvare l projekt domu elko110. V takomto prípade nemá zmysel zamýšľať sa nad projektom na mieru. Dom je kompletne vybavený a zariadený.

Dom sa nachádza v tichej ulici na rovinatom pozemku o výmere 640m2 bol postavený v roku 1976 z tvárnic následne v roku 2014 dobudovali obytné podkrovie. Má vstavanú garáž pre dve autá cez ktorú sa dá prejsť do technickej miestnosti. Jkv real ponúka na predaj rodinný dom typu bungalov v moravanoch nad váhom ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku s rozlohou 553 m2.

Pokiaľ však takýto dom nenájdete prípadne máte záujem o jedinečný rodinný dom obráťte sa na nás. Takéto drobné zmeny vám na želanie radi zapracujeme. Z ľavej strany je možné hneď.

Rodinný dom je podpivničený s dvoma nadzemnými podlažiami. Osadený je na rovinatom pozemku. Pozemok je oplotený masívnym plotom ktorý je obložený kameňom v trávniku je inštalovaný zavlažovací systém.

A taktiež aj v mierne pozmenenej architektúre s pozmenenými oknami posunutými otvormi prístreškami alebo drobnými prístavbami garáž pergola podporný stĺp atď. Eko120 4 izbový 120 m 2 úžitkovej plochy.

Dom Vo Svahu Sternberk Cr Archinfo Sk

Na Kopci Vchod A Vedla Garaz Album Uzivateľky Tina29 Foto 37 Modrastrecha Sk

Projekt Domu Ole Vo Svahu

Pin On Projekt Na Kopci

Da Sa Vytvorit Skvely Projekt Domu Na Netypickom Pozemku

Rodinny Dom Snehuliak

Co So Zatecenou Garazou Vo Svahu Urob Si Sam

Dom Ktory Vzbudzuje Emocie Svahovity A Uzky Pozemok Nemusi Byt Problem Mojdom Sk

Exkluzivny Byt S Terasou A Garazou Na Hradnom Kopci Mudronova Ul

Ned Atelier Kvalitny Projekt Domu

Bungalov Vo Svahu Na Veľkom Pozemku Projekty Modrastrecha Sk

Bungalov Vo Svahu Svojpomocne Dom Z Tehly

Dom V Svahu

Dom S Pristavanou Garazou A Krytym Statim Pred Hlavnym Vchodom Do Rodinneho Domu Bungalow 73 Prodom Spol S R O

Prekvapivo Rychlo Postaveny Dom V Kraľovej Lehote Mojdom Sk

Projekty Rodinnych Domov Vo Svahu Stavmaxbb

Rodinny Dom Do Svahu Moznost Pristavat Garaz Vhodny Ako Dvojdom Bungalow 75 Prodom Spol S R O

Dom Vo Svahu Originalne Riesenie Projektu A Realizacie Stavby Domu

Vysledok Vyhľadavania Obrazkov Pre Dopyt Terasa Nad Garazou V Kopci Country House Design House Styles House Design

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *