Dom Na Predaj Nitra Kynek

Posted on

Dom má zastavanú plochu 132 48m2 a úžitková plocha je 112 09m2. Dom má spoločnú stenu a strechu s vedľajším domom postavený bol z tehly okolo roku 1970 prístavba postavená okolo roku 1980 rozloha pozemku 880 m2 ú.

Keramicky Nizkoenergeticky 3 Izb Rod Dom 89 M2 Okr Nitra Predaj Rodinny Dom Nitra Zoznam Realit

Pozemok je rovinatý a oplote.

Dom na predaj nitra kynek. Celková výmera pozemku je 461m2. Výhody nehnuteľnosti novostavba na kľuč do fázy holodomu dozariaďovanie podľa vašich predstáv. 422 000 vrátane provízie.

Na predaj montovaná drevostavba rodinného domu nitra kynek 120m2 celkovej ploche 500m2. Developerská spoločnosť j t real estate a. 196 000 1 633 33 m.

Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom. Ponúkame na predaj pekný slnečný stavebný pozemok v zástavbe nových rodinných domov so spevnenou prístupovou cestou nitra kynek o výmere 771 m2 s rozmermi 21x37m. Táto nehnuteľnosť má výbornú lokalitu v pokojnej uličke v nitre.

Elektrická prípojka je na pozemku mestská voda a plyn pred pozemkom kanalizácia je v pláne výstavby tento rok. Cena za m 2. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov a medzinárodným skúsenostiam patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na slovensku aj v celom regióne strednej európy.

Rodinný dom drážovce nitra pozemok 700m2. Dobrá dostupnosť do centra mesta. Dom je dobre dispozične riešený priestranný s veľkými izbami.

Jtre je mestotvorný developer ktorý sa ako jediný na slovensku špecializuje na výstavbu komplexných. Nitra okres nitra. Dobrá dostupnosť do centra mesta.

Realitná spoločnosť time4dreams vám ponúka exkluzívne iba u nás na predaj 5 izb rodinný dom v nitre časť. V cene je komple. 2021 rodinný dom nitra predaj.

194 12 mig na predaj moderný 4 izbový rodinný dom s rovnou strechou a terasou v štádiu holodomu v mestskej časti nitra kynek dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 461 m2 rožný pozemok s úžitkovou plochou domu 133 m2. Rodinný dom 102 m. Pôsobí na realitnom trhu už viac ako 20 rokov.

Táto nehnuteľnosť má výbornú lokalitu v pokojnej uličke v nitre. Nachádza sa v lokalite nitra kynek. Celková výmera pozemku je 461m2.

Realitná kancelária nitra properties vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom. Výstavba 39 nízkoenergetických rodinných domov v novej ulici v mestskej časti kynek pod hrabovým lesom s úchvatným výhľadom na vrch zobor. F016 12 mata ponúkame na predaj rodinný dom v meste nitra časť čermáň.

Nitra okres nitra. Pozemok je rovinatý a oplotený z jednej strany. Na predaj exkluzívny rodinný dom nitra kynek.

Nízkoenergetické rodinné domy vhodné pre ľudí ktorí chcú vymeniť bývanie v byte za teplo vlastného rodinného domu s pozemkom. Tureality vám ponúkajú na predaj montovanú nízkoenergetickú novostavbu 4 izbového drevodomu v novovybudovanej lokalite v nitre časť kynek. Nachádza sa v lokalite nitra kynek.

Nitra nitriansky kraj v poverení majiteľa ponúkame stavebný pozemok nachádzajúci v mestskej časti nitra kynek stavebný pozemok o výmere 1389 m2. Dom má zastavanú plochu 132 48m2 a úžitková plocha je 112 09m2. Jedinečná príležitosť vymeniť váš starý byt za moderný rodinný dom v mestskej časti kynek v.

Predaj 4 Izb Novostavby Rodinneho Domu V Nitre Na Kynek Nitra Bazar Sk

Na Predaj Montovana Drevostavba Rodinneho Domu Nitra Kynek 120m2 Celkovej Ploche 500m2

Top Reality Domy Nitra Kynek

Top Reality Na Predaj Stavebny Pozemok Nitra Kynek Pri Lese 771 M2

Rodinne Domy Na Predaj Za Najlepsie Ceny Str 25 Bazar Sk

Predaj Domov Za Skvele Ceny V Najvacsej Ponuke Realit Online Str 212 Bazar Sk

Predaj Rd Nitra Kynek 11 4 A Domy Predaj A Prenajom Nehn

Predaj Novostavba Kynek Nitra Bazar Sk

Na Predaj Exkluzivny Rodinny Dom Nitra Kynek

Top Reality Na Predaj Stavebny Pozemok Nitra Kynek Vhodny Na Dva Mensie Domy

Predaj Kupa A Prenajom Novostavieb Vo Vasom Okoli Novostavby Sk

Predaj Kupa A Prenajom Novostavieb Vo Vasom Okoli Novostavby Sk

Domy Nitra Kynek Top Reality

Rodinne Domy Na Predaj Za Najlepsie Ceny Str 12 Bazar Sk

Na Predaj 4i Novostavba Nitra Kynek

Predaj Rodinny Dom Nitra Novostavba Nitra Bazos Sk

Novostavba Nova Vystavba Rodinnych Domov Nitra Kynek

Starsi Rodinny Dom Pozemok 2148 M2 Nitra Kynek

Na Predaj Rodinne Radove Domy V Obci Surianky Perkovce Time4dreams S R O

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *