Drevena Fasada Na Dom

Posted on

Jednopodlažný dom obložený drevom s nízkymi prevádzkovými nákladmi. V príjemnej a tichej lokalite si rodina s dvoma deťmi vysnívala svoj domov.

Drevena Fasada Tama Architekti Sk

Na slovenský trh prinášajú tieto výrobky modernú veľmi zaujímavú a zároveň efektívnu ponuku fasádnych obkladov z dreva či kompozitu.

Drevena fasada na dom. Odvetrané drevené fasády môžete využiť pri akomkoľvek type stavby. Pozemok ktorý si zaobstarali sa zvažuje mierne na juh kde je najkrajší výhľad na protiľahlé kopce. Nielen interiér ale aj fasáda domu je akousi vizitkou majiteľa.

Drevená fasáda zrubový profil sa vyrába z dôkladne vysušeného smrekového dreva alebo červeného smreku ktorý je známi svojou životnosťou a vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Drvena fasada je skuplja od klasične ožbukane fasade ali poslužit će vam praktički bez održavanja i služit će čitav život kuće. V poslední době získalo dřevo při nejrůznějším použití na fasádách opět na významu aby bylo u budov privátních nebo veřejných dosaženo individuálního vzhledu.

Je to nejakych 40 m2 v pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt alebo dať ponuku poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo mailom. Poradíme vám ako si vybrať vhodný druh dreva izolačného materiálu a typ drevenej fasády. Drevené fasády sú krásnou dizajnovou a nadčasovou voľbou s vynikajúcimi vlastnosťami.

Na obklady z masívneho dreva sa používajú bežné druhy domácich drevín ako sú smrek jedľa borovica smrekovec alebo dub ktoré sú vhodné aj na impregnáciu. Nič by sem nepasovalo lepšie ako jednopodlažný dom obložený drevom. Tu nezáleží na tom či ide o montovaný úplne drevený dom tehlový alebo betónový dom nový alebo zrekonštruovaný dom.

Cijena drvene fasade ovisi o izboru kvalitete drveta sibirski ariš smreka itd debljini izolacije i vrsti konstrukcije. Jej dizajn sa vďaka moderným technológiám výrazne posunul a na výber je dnes množstvo zaujímavých riešení do čoho zaodieť svoj dom. Majú výborné izolačné vlastnosti sú lacné a ekologické majú dlhú životnosť a ich estetická stránka taktiež nie je na zahodenie.

Ak je dom situovaný v náročnejších poveternostných podmienkach odporúča sa využitie exotickejších drevín ktoré zastupujú napríklad škandinávsky smrek alebo. Nielen na drevené stavby ale aj na murované či betónové stavby ak ste sa rozhodli pre drevenú fasádu musíte si vybrať tú najvhodnejšiu pre svoju stavbu. Drevené fasády je možné umiestniť na akúkoľvek vonkajšiu stenu.

Hladam majstra na montáž casti fasády z dreva alebo imitácie dreva na zatepleny dom. Dřevěná fasáda správné použití materiálu 8 10 2013. Možno ich použiť na všetky typy stavieb.

Drevené fasády sú vhodné ako pre bytové domy a veľké verejné budovy tak aj pre obchodné a obytné.

Drevodom Drevena Fasada

Co Na Fasadu Domu Pavlech Architekti

Drevena Odvetravana Fasada Drevodomystenko

Dreveny Obklad Na Fasade Domu Zateplenom 20cm Eps Fasada A Vonkajsia Omietka Modrastrecha Sk

Drevena Fasada Na Dom Postup Montaz Cena Za M2 Fasadne Obklady I Na Polystyren Topbyvanie Sk

Moderna Fasada Domu V 21 Storoci Modularnedomy Sk

Drevena Fasada Sibirsky Modrin Usti Nad Labem Wood Facade House Exterior Timber Cladding

Bezudrzbova Drevena Fasada Www Byvanieanehnutelnosti Sk

Odvetrane Fasady Fasadne Obklady Fasadne Dosky Kompozitne Fasady Timbermax

Slameny Dom Vs Drevena Fasada Detaildom

Drevena Fasada 1 Renovacia Podlahy

Drevena Fasada Na Dome Doma Sk

Rodinny Dom Drevena Fasada

Dom House S R O Terasy Odvetrane Fasady

Drevena Fasada

Drevene Obklady Fasad Pmp Stav

Drevena Odvetrana Fasada V Pasivnom Dome

Drevena Fasada Drevodom Na Vysocine Mojdom Sk

Aku Fasadu Na Dom Zaujimave Fasady Starsich Domov Ako Inspiracia Topbyvanie Sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *