Predam Dom Na Samote S Velkym Pozemkom

Posted on

V troch izbách sú namontované plynové gamaty plyn bol odpojený ale je možné opätovné pripojenie plynu. Bližšie informácie a ohliadku volajte.

Pin Na Nastenke Dom A Zahrada

Dom je postavený z tehál leží na rovinatom pozemku o celkovej výmery 4 38 ha vo veľkej nad ipľom.

Predam dom na samote s velkym pozemkom. Za domom sa nachádza šopa. Dom bol postavený v 70 tych rokoch a pozostáva z dvoch 3 izbových bytových jednotiek a garáže a skladových miestností. K tejto časti domu.

Astonreal vám ponúka na predaj moderný pasívny rodinný dom s veľkým pozemkom za 177 000 v novo vybudovanej lokalite nové mlyny v senici. Realitná kancelária rex real s r o maklér milena bornstein martušová kontakt. Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom.

Xemar julius olsiak xemar sk alebo 0907 818 423 vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o veľkosti 3 259 m2 v tichej a pokojnej lokalite v obci. Dom je napojený na el. Kováčovce okres veľký krtíš.

Arvin benet ponúka na predaj nádherný rodinný dom s dvojgarážou a s výborne riešeným pozemkom v obci kostolište. Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v ba i. Murovaný dom na polosamote s veľkým pozemkom blízko mesta lučenec.

Dom má betónové základy postavený z tehly je suchý podlahy sú dlažba steny omietka a maľovka. Bernolákovo bratislavský kraj na predaj 5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite. Dom ponúka množstvo príjemných detailov ktoré zlepšujú kvalitu trávenia času.

Pozostáva z dvoch miestností z jednej je urobený aj výstup na povalu z chodby kde sa nachádza aj obecná voda. Tureality pripravuje do ponuky na predaj zachovalý starší rodinný dom s pozemkom o rozlohe 294m2 v obci papradno. Energiu kanalizáciu spádový vodovod možné napojenie na obecný vodovod studňu.

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom. Dom je momentálne obývaný a má celkovú výmeru ca. 14 900 9 fotiek.

Je v pôvodnom stave n. Nachádza sa v bernolákove. Maklér p kubištel 090.

V tejto lokalite je kompletná občianská vybavenosť bus v blízkosti sa nachádza obchodné centrum. Ponúkame exkluzívne len u nás na predaj priestranný gazdovský dom s veľkým pozemkom v obci veľká nad ipľom. Jedna časť domu bola postavená v roku 1937.

Dom je postavený v 40 tych rokoch prevažne z tehál a leží na rovinatom pozemku o celkovej výmere 5345 m2. 14 900 typ. Vykurovanie tuhým palivom kachle.

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci nemčiňany. Rodinný dom vyniká nielen skvelou mierou súkromia a bezpečnosti ale aj nadštandardne veľkým pozemkom na ktorom sa nachádza záhradný domček a drevená dielňa pre kutilov. Za domom je terasa a terasovitá záhrada so zeleňou.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v podobe výmeny strešnej krytiny latovania elektrických vodovodných rozvodo. Izby v dome sú orientované na juho západ juho východ a kuchyňa. Obytná plocha domu je 116 m2.

Pin On Extraponuka

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Extraponuka

Na Predaj Rodinny Dom V Starom Tekove 089 12 Am Predaj Stary Tekov Burza Sk Extraponuka

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Veľmi Zaujimave

Pin On Farma Na Predaj

Exkluzivne Samota Na Upati Stiavnickych Vrchov S Veľkym Pozemkom Predaj Krupina Burza Sk Reality Online

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Extraponuka

Pin On Farma Na Predaj

Usadlost Na Polosamote S Nadhernym Vyhľadom A Rozľa Zarnovica Predam House Styles House Home Decor

Pin On Domy

Pin On Farma Na Predaj

Pin Auf Farma Na Predaj

Pin On Extra

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *