Katalogove Domy Do Svahu

Posted on

Vyplňte prosím formulář a na vaši adresu budou zaslány katalogy typových rodinných domů. V nočnej časti sa nachádza spálňa dve izby a jedna kúpeľňa spojená s wc.

Rodinny Dom Vo Svahu

Domy nad 4 miliony.

Katalogove domy do svahu. Projekty domov vo svahu. Rodinné domy do 80 m. Prízemie tvorí priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a samostatná miestnosť využiteľná ako spálňa alebo hosťovská izba.

Projekty pre bungalovy alebo rodinné domy z celej našej ponuky je možné v rôznom rozsahu prispôsobiť tvaru terénu pre svah kopec mierne či strmé pozemky a svahovité pozemky. Dom na úzky pozemok. Moderný bungalov patrícia je zaujímavý rodinný dom ktorý patrí medzi domy do svahu pričom je obľúbený najmä pre svoju jednoduchosť a nadčasovosť.

Dům ve svahu hravě reaguje na okolní terén. Poschodový rodinný dom klára je vhodný dom do svahu či štandardného rovinatého terénu. Do 100 000 do.

Späť rodinný dom vo svahu. Viac ako 220 m. Zamilujete sa doňho a kúpite si pozemok vo svahu.

Do obytných izieb sa počíta obývacia izba všetky spálne pracovne alebo hosťovské izby. Projekt domu o85 3 izbový 87m 2 šírka 10 95m dĺžka 10 8m. Je to dom s rovnou strechou s rozmermi 14 95m x 10 7m.

Vjazd od južnej strany. Pokiaľ máte záujem. Přízemí domu navazuje na jeho sklon zatímco patro je v opačném gardu a směřuje za sluncem.

Celková úžitková plocha domu 108 53m2 je dispozične rozdelená na dennú a nočnú časť. Obostavaný priestor 1 161 7 m 3. V závislosti od pozemku je možné postaviť dom ako dvojpodlažný podpivničený alebo čiastočne podpivničený prípadne aj ako bungalov na rovný pozemok.

Projekt domu l90 3 izbový 87m 2 šírka 11 0m dĺžka 12 2m. Novoročná akcia 10 00 zobraziť. Projekt domu l75 3 izbový 76m 2 šírka 9 1m dĺžka 11 9m.

Je určený pre 5 až 7 člennú rodinu. Všetky naše projekty katalógových rodinných domov sú autorské projekty diela a ich kopírovanie a uverejňovanie na iných web stránkach a použitie bez. Celková úžitková plocha 220 95 m 2.

Individuálny projekt rodinného domu. Chcete si prohlédnout typové rodinné domy v tištěné podobě. 02 52 964 037.

Projekt trojizbového rodinného domu vhodného do svahu je pre menšiu rodinu ktorá uvíta priestor pre domáce práce a dostatok odkladacieho priestoru. Domy do 4 milonů. Keď sa doňho poriadne zahľadíte nenechá vás ľahostajným.

Projekty domov sú k dispozícií v ultranízkoenergetickom štandarde. českéstavby cz vám to umožní ve spolupráci s dodavateli typových domů a jejich projektů. Navrhnutá dispozícia domu je.

Nakloněný dům s fasádou z plechových šindelů a s výhledem do krajiny pro doktora loděnice u berouna. Projekt domu i65 3 izbový 66m 2 šírka 7 7m dĺžka 11. Zastavaná plocha 211 1 m 2.

Rodinny Dom Vo Svahu Kronberg Rakusko

Trojizbovy Rodinny Dom Vhodny Do Svahu Ceramic Houses

Dom Vo Svahu Rodinne Domy Architektura Ps Arch Architektura Projekcia

Rodinny Dom Vo Svahu Kľacany Architekton S R O

Rodinny Dom Vo Svahu Rodinne Domy Architektura Ps Arch Architektura Projekcia

Projekt Na Dom Do Svahu S Prevysenim 2m Projekty Modrastrecha Sk

Rd Vo Svahu Rodinne Domy Architektura Ps Arch Architektura Projekcia

Projekt Rodinneho Domu Do Svahu Kryte Parkovani 5 Kk 023 Zdene Rodinne Domy Projekty Domu Cz

Projekt Rodinneho Domu 5 1 Kk Ve Svahu A Se Sklepem 504 Zdene Rodinne Domy Projekty Domu Cz

Projekty Domov Vo Svahu Promiprojekt

Projekty Rodinnych Domov Vo Svahu Stavmaxbb

Domy V Kopci A Projekty Rodinnych Domov Vo Svahu Stavmaxbb

Rodinny Dom Vo Svahu Fullhousearch Sk

Slovgeo Zilina Katalog Rodinnych Domov Projekty Domov

Promiprojekt Bungalov Do Svahu Projekty Rodinnych Domov فيسبوك

Rodinny Dom Do Svahu Moznost Pristavat Garaz Vhodny Ako Dvojdom Bungalow 75 Prodom Spol S R O

Rodinne Domy Vo Svahu Projekty Inspiracie 365dnidoma Com

Rodinne Domy Do Svahu Okna A Dvere

Krtkov Dom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *