Dom Na Strome Pieniny

Posted on

Práve v prekrásnom a čistom lesíku v jeho tichu obklopení energiou a životom zažijete noc ako žiadnu inú. Výborné miesto na strávenie zážitkového dňa a noci vo voňavom lese.

Pin On Slovakia Travel

Raňajky sú ďalším zážitkom naviac hlavne deťom sa to určite veľmi páči.

Dom na strome pieniny. Nikdy som nemal vlastný domček na strome klubovňu akú mali napríklad postrach denis či bart simpson. V korune stromu nad vinicou na terase pod hviezdami pri víne s priateľmi. Už veľa ľudí objavilo čaro pobytu v korunách stromov nielen u nás ale aj kdekoľvek po svete.

Dnes mám 26 rokov vyštudoval som vysokú školu a nerád by som videl ako môj život upadá do stereotypu. Domček na strome sme postavili s cieľom ponúknuť zaujímavé zážitkové ubytovanie v prírode všetkým ktorí hľadajú miesto kde si oddýchnu od bežných starostí a načerpajú nové sily. útočisko pred predátormi skrýša pred dospelými či miesto pre oddych a odpočinok či už osamote alebo s priateľmi.

Posunúť dolu na obsah. Náš ekologický dom na strome je ukrytý v nádhernej nedotknutej prírode liptovských sliačov neďaleko ružomberka. Domček ponúka možnosť dokonalej harmónie s prírodou príjemnú vôňu poľných kvetov unikátny výhľad na naše majestátne hory a vrchy a čerstvý vánok ktorý je jednoducho balzamom pre dušu.

Dom na strome nezabudnuteľný zážitok pre všetkých. Som dub aj dom. Ste teda srdečne pozvaní prenocovať u nás v domčeku na strome unikátnom dubodome ktorý vytvoril síce človek no hostiteľom mu je mohutný starý dub ktorý dohliada na okolité vinice a lesy už veľmi.

Domček je veľmi útulný dobre vybavený na terase sme cez deň pozorovali skákajúce veveričky a v noci s baterkami prebehujúce srnky. Vlastný domček na strome láka ľudí už oddávna.

Dziennik 1 3 Z Warszawy Do Pienin Na Dzika Odyseje Zabakcylowani Niezwykle Pasje Zwyklych Ludzi

Pieniny U Progu Wiosny Szczawnica Wawoz Homole Durbaszka Palenica Sokolica Trzy Korony Sromowce Nizne Niedzica Relacja Zdjecia Mapa Wycieczki Polskie Szlaki

Chalupa U Rezbara Zamagurie Pieniny Jezersko 2 Jpg 668 403

Pieniny

Pieniny Trzy Korony Podrozeciwroze Poland Mountain Travel Beautiful Adventure Explore Photos Duna Vacation Trips Top Destinations Natural Landmarks

Dariusz Domagala Pieniny

Male Pieniny Miejsce Ktore Koniecznie Musisz Odwiedzic

Sokolica W Pieninach Polskie Szlaki

Pin On Plot

Pieniny Atrakcje I Miejsca Ktore Trzeba Zobaczyc

Trasy Rowerowe W Pieninach Mapa Szlaki Rowerowe Schronisko Pttk Trzy Korony

Pomysl Na Weekend W Pieninach Goromaniacy

Pieniny House Small Cottage By Hola Project Group Modern Lake House Architecture Mountain Cottage

Grzbietem Malych Pienin Weselakowa I Spolka

Mountain Bonsai Nature Tree Tree Photography Bonsai Tree

Pieniny Zdjecia Foto Galeria

Pieniny Z Dziecmi Wysoka I Wawoz Homole Rodzinnie Dookola Swiata

Dlaczego Warto Jechac W Pieniny Przedstawiamy Powody

Wokol Szczawnicy Najpiekniejsze Miejsca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *